Dnia 2021-09-26 13:00 miało miejsce spotkanie Empoli vs Bologna zakończone wynikiem 4-2

Po pierwszej połowie spotkania między Empoli a Bologna wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

Dnia 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz ligi Serie A kolejki 6 pomiędzy Empoli a Bologna.

Gole strzelali: K. Bonifazi 1' 1-0 M. Barrow 11' 1-1 A. Olsen A. Pinamonti 31' 2-1 P. Stojanović N. Bajrami 54' 3-1 M. Arnautović 76' 3-2 L. De Silvestri S. Ricci 90' 4-2 L. Štulac

Żółte kartki Empoli: Liam Henderson 34' Andrea Pinamonti 67'

Żółte kartki Bologna: Emanuel Vignato 24' Riccardo Orsolini 90'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Bologna:

Główny arbiter spotkania to Piero Giacomelli, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Empoli zmierzy się już z AS Roma, następne spotkania z drużynami Atalanta i Salernitana natomiast Bologna podejmie Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i AC Milan.

Bardzo często wielu fanów futbolu śledzi starcia w lidze Serie A. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Liam Henderson Emanuel Vignato często zapewniają wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami z ligi bywają nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki nudne. Często zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule kończące się żółtą kartką, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Empoli i Bologna oraz ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.