Mecz AS Roma - Empoli zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Stadio Olimpico

Dnia 2021-10-03 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły AS Roma i Empoli.

Pierwsza połowa meczu między AS Roma i Empoli zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: L. Pellegrini 42' 1-0 H. Mkhitaryan H. Mkhitaryan 48' 2-0

Żółte kartki AS Roma: Gianluca Mancini 57' Nicolò Zaniolo 85'

Żółte kartki Empoli: Samuele Ricci 46' Nicolas Haas 56' Petar Stojanović 90'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Empoli:

Główny sędzia meczu - Giovanni Ayroldi, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu AS Roma stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Bodo/Glimt i Napoli natomiast Empoli z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Inter.

Kibice śledzą potyczki ligi Serie A. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Gianluca Mancini Samuele Ricci nieustannie sprawiają wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między drużynami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że zmagania nudzą kibica. Zdarzają się wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych zespołów jak AS Roma i Empoli z ligi Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadio Olimpico.