Na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino dnia 2021-12-02 17:30 odbyło się spotkanie Torino - Empoli: 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Torino i Empoli wynik to 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-12-02 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Torino i Empoli.

Gole strzelali: T. Pobega 10' 1-0 M. Pjaca 15' 2-0 A. Buongiorno S. Romagnoli 34' 2-1 L. Henderson A. La Mantia 72' 2-2 S. Luperto

Żółte kartki Torino: Ola Aina 50'

Żółte kartki Empoli: Filippo Bandinelli 45' Riccardo Marchizza 57' Sebastiano Luperto 90'

Czerwone kartki Torino: Wilfried Singo 32'

Czerwone kartki Empoli:

Główny arbiter meczu - A. Colombo. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Torino zmierzy się już z Cagliari, następne spotkania z drużynami Bologna i Verona a Empoli zmierzy się z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Napoli i Spezia.

Oddani fani futbolu śledzą ekscytujące poczynania w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Ola Aina Filippo Bandinelli nieustannie sprawiają wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to mecze usypiające. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, efektowne asysty czy bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać spotkania piłkarskiej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Torino i Empoli oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadio Olimpico Grande Torino.