Dnia 2022-03-20 14:00 na obiekcie Stadio Carlo Castellani miał miejsce mecz pomiędzy Empoli i Verona zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2022-03-20 14:00 na stadionie Stadio Carlo Castellani odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Empoli i Verona.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Empoli i Verona wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: F. Di Francesco 26' 1-0 A. Pinamonti M. Cancellieri 71' 1-1 N. Casale

Żółte kartki Empoli: Simone Romagnoli 46' Fabiano Parisi 75'

Żółte kartki Verona: Nicolò Casale 35' Giovanni Simeone 66' Matteo Cancellieri 75'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Verona:

Sędzią głównym tego spotkania był Matteo Marcenaro, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Empoli stawi czoła Fiorentina, następne spotkania z drużynami Spezia i Udinese natomiast Verona podejmie Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Inter i Atalanta.

Mnóstwo kibiców śledzi bardzo ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Serie A. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak Simone Romagnoli Nicolò Casale wielokrotnie sprawiają wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się, że spotkania nas męczą. Nieustannie obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Serie A. Empoli i Verona jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.