Torino vs Empoli, wynik spotkania - 1-1

Torino vs Empoli zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2022-10-09 10:30 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 9. Zmierzyły się Torino i Empoli.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Torino a Empoli wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Destro 49' 0-1 T. Ebuehi S. Lukić 90' 1-1

Żółte kartki Torino: Antonio Sanabria 12' Pietro Pellegri 80'

Żółte kartki Empoli: Filippo Bandinelli 24' Fabiano Parisi 55' Răzvan Marin 80' Guglielmo Vicario 90'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Francesco Fourneau, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Torino stanie naprzeciw Juventus, następne spotkania z drużynami Cittadella i Udinese. Kolejno natomiast Empoli zmierzy się z Monza. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Atalanta.

Wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia ligi Serie A. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Antonio Sanabria Filippo Bandinelli stale gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to mecze mało interesujące. Nieustannie natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych,śledzić spotkania sportowe znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Torino i Empoli w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadio Olimpico Grande Torino.