Na stadionie Stadio Carlo Castellani miał miejsce mecz między Empoli oraz Monza zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza połowa meczu między Empoli oraz Monza zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-10-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 10 pomiędzy Empoli a Monza.

Gole strzelali: N. Haas 11' 1-0

Żółte kartki Empoli: Petar Stojanović 17' Mattia Destro 18' Liam Henderson 27' Koni De Winter 60' Răzvan Marin 90'

Żółte kartki Monza: Stefano Sensi 24' Pablo Marí 55' Luca Caldirola 80'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Monza: Nicolò Rovella 90'

Główny sędzia spotkania - Antonio Rapuano, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Empoli zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Atalanta oraz Sassuolo natomiast Monza podejmie Udinese. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan oraz Bologna.

Wierni fani futbolu z entuzjazmem śledzą starcia, które startują w lidze Serie A. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Petar Stojanović Stefano Sensi wielokrotnie zaserwowały swoim sympatykom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki między graczami z ligi okazują się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania przynudzają. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne asysty czy bramki, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich zespołów jak Empoli oraz Monza w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadio Carlo Castellani.