Na stadionie Stadio Carlo Castellani dnia 2022-10-30 11:30 miało miejsce spotkanie Empoli kontra Atalanta: 0-2

Dnia 2022-10-30 11:30 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 12 pomiędzy Empoli a Atalanta.

Pierwsza połowa spotkania między Empoli a Atalanta zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: H. Hateboer 32' 0-1 A. Lookman 59' 0-2 M. Pašalić

Żółte kartki Empoli: Koni De Winter 37' Mattia Destro 39'

Żółte kartki Atalanta: Hans Hateboer 83'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Atalanta:

Sędzią głównym tego spotkania był Giovanni Ayroldi, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Empoli stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Napoli i Cremonese natomiast Atalanta z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Lecce i Inter.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą starcia ligi Serie A. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Koni De Winter Hans Hateboer raz za razem zapewniły fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają niezwykle zażarte, rzadko bywa, że potyczki męczą. Regularnie zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite bramki i asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Serie A i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Empoli oraz Atalanta z ligi Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadio Carlo Castellani.