Empoli kontra Cremonese, wynik meczu: 2-0

Dnia 2022-11-11 19:45 na stadionie Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 15 pomiędzy Empoli a Cremonese.

Pierwsza połowa meczu między Empoli oraz Cremonese zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: N. Cambiaghi 46' 1-0 F. Parisi 88' 2-0

Żółte kartki Empoli: Nicolò Cambiaghi 69'

Żółte kartki Cremonese: Soualiho Meïté 43' Charles Pickel 90'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Cremonese:

Główny sędzia spotkania - Federico Dionisi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Empoli stawi czoła Udinese, następne spotkania z drużynami Lazio i Sampdoria natomiast Cremonese z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Monza.

Wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Nicolò Cambiaghi Soualiho Meïté raz za razem gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami są zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że mecze nie są warte uwagi. Bardzo często natrafiamy na przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Empoli oraz Cremonese w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Carlo Castellani.