Empoli kontra Sampdoria, wynik meczu: 1-0

Dnia 2023-01-16 19:45 na stadionie Stadio Carlo Castellani odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się Empoli i Sampdoria.

Pierwsza połowa meczu między Empoli i Sampdoria zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: T. Ebuehi 55' 1-0 R. Marin

Żółte kartki Empoli: Fabiano Parisi 41' Răzvan Marin 71' Ardian Ismajli 85' Guglielmo Vicario 90' Petar Stojanović 90'

Żółte kartki Sampdoria: Mehdi Léris 6' Ronaldo Vieira 29' Manolo Gabbiadini 31' Abdelhamid Sabiri 90' Filip Đuričić 90' Emil Audero 90'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Alberto Santoro, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Empoli stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami AS Roma i Spezia. Kolejno natomiast Sampdoria zmierzy się z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Monza i Inter.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Fabiano Parisi Mehdi Léris wielokrotnie sprawiają wspaniałym fanom wiele emocji. Zmagania między drużynami są niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, iż potyczki nudzą. Bardzo często trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, widowiskowe asysty i gole dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Serie A i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Empoli i Sampdoria z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Carlo Castellani.