Spotkanie AS Roma vs Empoli, wynik 2-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy AS Roma a Empoli zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-02-04 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 21. Zmierzyły się AS Roma i Empoli.

Gole strzelali: Ibañez 2' 1-0 P. Dybala T. Abraham 6' 2-0 P. Dybala

Żółte kartki AS Roma: Nicola Zalewski 10' Edoardo Bove 77'

Żółte kartki Empoli: Liam Henderson 80'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Federico Dionisi, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu AS Roma stanie naprzeciw Lecce, następne spotkania z drużynami Red Bull Salzburg i Verona. Kolejno natomiast Empoli zmierzy się z Spezia. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Napoli.

Oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które startują w lidze Serie A. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Nicola Zalewski Liam Henderson raz za razem zaserwowały wspaniałym fanom wiele emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania nas nudzą. Nieustannie natrafiamy na ostre faule, książkowe asysty czy gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Serie A. AS Roma i Empoli jak ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadio Olimpico.