Empoli kontra Spezia, wynik spotkania - 2-2

Empoli kontra Spezia, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Empoli a Spezia zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-02-11 14:00 na stadionie Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Empoli i Spezia.

Gole strzelali: D. Verde 25' 0-1 D. Verde 31' 0-2 N. Cambiaghi 71' 1-2 E. Vignato 90' 2-2

Żółte kartki Empoli: Guglielmo Vicario 24'

Żółte kartki Spezia: Dimitris Nikolaou 25' Daniele Verde 33' Salvatore Esposito 39' Salvatore Esposito 49' Albin Ekdal 63'

Czerwone kartki Empoli: Fabiano Parisi 21'

Czerwone kartki Spezia: Salvatore Esposito 49'

Główny sędzia spotkania to Antonio Giua, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Empoli zmierzy się już z Fiorentina, następne spotkania z drużynami Napoli i Monza. Kolejno natomiast Spezia z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Verona.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które startują w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Guglielmo Vicario Dimitris Nikolaou częstokroć zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Stale zdarzają się nieprzepisowe faule, wyjątkowe bramki i asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, rzadko zdarza się, iż są to mecze nudne. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Empoli i Spezia z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.