Monza - Empoli, wynik spotkania: 2-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Monza a Empoli zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-03-04 14:00 na stadionie U-Power Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 25. Zmierzyły się Monza i Empoli.

Gole strzelali: P. Ciurria 19' 1-0 M. Satriano 51' 1-1 A. Izzo 67' 2-1 G. Caprari

Żółte kartki Monza: Samuele Birindelli 45' Matteo Pessina 49'

Żółte kartki Empoli: Fabiano Parisi 34' Jean-Daniel Akpa Akpro 45' Răzvan Marin 53'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Empoli:

Główny sędzia spotkania to Ermanno Feliciani, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monza stawi czoła Verona, następne spotkania z drużynami Cremonese i Lazio natomiast Empoli z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Lecce.

Coraz częściej mnóstwo fanów z entuzjazmem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Samuele Birindelli Fabiano Parisi nieustannie sprawiają wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, bezwzględne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami są nader zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Serie A i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Monza oraz Empoli oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, U-Power Stadium.