Spotkanie Cremonese - Empoli dnia 2023-04-14 16:30: 1-0

Cremonese - Empoli, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cremonese i Empoli wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-04-14 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Giovanni Zini rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Cremonese oraz Empoli.

Gole strzelali: C. Dessers 4' 1-0 L. Sernicola

Żółte kartki Cremonese: Leonardo Sernicola 15'

Żółte kartki Empoli:

Czerwone kartki Cremonese:

Czerwone kartki Empoli:

Główny sędzia spotkania - Luca Zufferli, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Cremonese zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Verona. Kolejno natomiast Empoli z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo oraz Bologna.

Oddani fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Mocne piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Leonardo Sernicola nieraz zaserwowały wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy graczami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe ligi Serie A. Cremonese i Empoli jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Giovanni Zini.