Empoli - Bologna, wynik spotkania - 3-1

W dniu 2023-05-04 18:45 na stadionie Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 33 pomiędzy Empoli a Bologna.

Po pierwszej połowie spotkania między Empoli i Bologna wynik wynosił 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: J. Lucumí 1' 1-0 J. Akpa Akpro 45' 2-0 R. Marin N. Cambiaghi 68' 3-0 R. Marin R. Orsolini 88' 3-1

Żółte kartki Empoli: Fabiano Parisi 27' Liam Henderson 66' Filippo Bandinelli 87'

Żółte kartki Bologna:

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Federico La Penna, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Empoli stanie naprzeciw Salernitana, następne spotkania z drużynami Sampdoria oraz Juventus natomiast Bologna podejmie Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma oraz Cremonese.

Liczni kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Serie A. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Fabiano Parisi raz za razem serwują kapitalnym miłośnikom futbolu mnóstwo przeżyć. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się nader zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Stale zdarzają się idealne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Serie A oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Empoli i Bologna i ich udział w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.