Mecz pomiędzy Lecce - Empoli, wynik 1-0

Lecce vs Empoli, wynik spotkania 1-0

W ostatniej kolejce włoskiej Serie A drużyna Lecce podejmowała na własnym stadionie rywala z Empoli. Spotkanie to odbyło się w Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, po bezbramkowej pierwszej połowie. To był starcie pełne emocji i niezwykłych zagrań, które zapadną długo w pamięci kibiców obu drużyn.

Inter vs Empoli, wynik końcowy 2-0

Inter kontra Empoli, wynik spotkania 2-0

W sobotni wieczór na Stadio Giuseppe Meazza odbyło się starcie pomiędzy Interem a Empoli w ramach 30. kolejki Serie A. Mecz zakończył się zwycięstwem Interu 2-0 po bramkach, które padły zarówno przed przerwą, jak i po niej. Dla obu drużyn było to ważne spotkanie, które mogło zadecydować o ich dalszych losach w lidze.

Mecz pomiędzy Empoli - Torino 3-2

Mecz Empoli vs Torino zakończony wynikiem 3-2

Wczoraj wieczorem na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Empoli i Torino, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2, a już na przerwę Empoli schodziło prowadząc 1-0. To było starcie pełne zwrotów akcji, które dostarczyło kibicom Serie A niezapomnianych emocji.

Mecz Empoli kontra Bologna wynik meczu 0-1

Empoli kontra Bologna, wynik meczu 0-1

W najnowszym starciu włoskiej Serie A drużyny Empoli i Bologna zmierzyły się na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena w ramach 29. kolejki ligowej. Mecz, który odbył się w dniu 15 marca 2024 roku o godzinie 19:45, zakończył się minimalnym zwycięstwem Bologny 1-0, pomimo bezbramkowego remisu na przerwę. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Mecz pomiędzy AC Milan kontra Empoli 1-0

Spotkanie AC Milan vs Empoli zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na stadionie Stadio Giuseppe Meazza odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami AC Milan oraz Empoli, w ramach 28. kolejki włoskiej Serie A. Po pełnym emocji starciu, ostatecznie to gospodarze z Milanu wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył zawodnik Milanu w pierwszej połowie, ustalając tym samym wynik na przerwę. Mecz dostarczył wielu emocji kibicom obu drużyn, a zwycięstwo AC Milan cieszyło miejscowych fanów zgromadzonych na trybunach.

Empoli - Cagliari 0-1

Dnia 2024-03-03 14:00 na obiekcie Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena miało miejsce spotkanie Empoli vs Cagliari zakończone wynikiem 0-1

Wczoraj, 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00, na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena, drużyny Empoli i Cagliari zmierzyły się w meczu 27. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cagliari 1:0 po bramce strzelonej w drugiej połowie, pozostawiając kibiców obu drużyn z emocjami sięgającymi zenitu.

Mecz pomiędzy Sassuolo vs Empoli 2-3

Na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore dnia 2024-02-24 14:00 miał miejsce mecz Sassuolo - Empoli: wynik 2-3

Wczoraj, 24 lutego o godzinie 14:00, na MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Sassuolo i Empoli w ramach 26. kolejki Serie A. Spotkanie obfitowało w emocje, a ostatecznie to goście z Empoli triumfowali nad gospodarzami, zwyciężając 3-2, w meczu, który dostarczył wielu niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.

Empoli - Monza, wynik końcowy 3-0

Empoli vs Monza, wynik spotkania: 3-0

W dniu 21 stycznia 2024 roku na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Empoli i Monza. Gospodarze pewnie pokonali rywali z wynikiem 3-0, ustalając wynik już na przerwę, który wynosił 2-0. To starcie, które odbyło się dokładnie 29 dni temu, było jednym z wielu emocjonujących spotkań w ramach Serie A. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Zapraszamy do lektury relacji z tego starcia!

Mecz pomiędzy Salernitana - Empoli, wynik końcowy 1-3

Mecz Salernitana vs Empoli, wynik 1-3

W ostatnim meczu Serie A drużyna Salernitany podejmowała u siebie Empoli. Spotkanie odbyło się na Stadio Arechi w dniu 9 lutego 2024 roku o godzinie 19:45. Empoli wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 3-1. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 1-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Empoli kontra Genoa, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-02-03 14:00 miał miejsce mecz Empoli vs Genoa: wynik 0-0

W dniu 3 lutego 2024 roku na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami Empoli i Genoa, zakończony remisem 0-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 23. kolejki Serie A.

Mecz pomiędzy Juventus - Empoli wynik 1-1

Spotkanie Juventus kontra Empoli zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-01-27 17:00

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Empoli zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w ramach 22. kolejki Serie A, było pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Allianz Stadium był świadkiem wyrównanej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Mecz pomiędzy Empoli vs Monza, wynik końcowy 3-0

Mecz Empoli kontra Monza, wynik 3-0

Dzisiaj na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami Empoli i Monza w ramach 21. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Empoli, która pokonała rywali wynikiem 3-0. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Interesujące spotkanie

Mecz pomiędzy Empoli vs Sampdoria zakończony wynikiem 0-3

W dniu 2021-09-19 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Empoli i Sampdoria.