Mecz pomiędzy Empoli vs Napoli zakończony wynikiem 1-0

Empoli kontra Napoli, wynik spotkania 1-0

W minioną środę, 20 kwietnia 2024 roku, na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena we włoskiej Serie A odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Empoli i Napoli. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Już od pierwszej połowy było widać, że obie drużyny nie zamierzają łatwo oddać zwycięstwa, co sprawiło, że widowisko było niesamowicie emocjonujące aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Lecce - Empoli, wynik 1-0

Lecce vs Empoli, wynik spotkania 1-0

W ostatniej kolejce włoskiej Serie A drużyna Lecce podejmowała na własnym stadionie rywala z Empoli. Spotkanie to odbyło się w Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0, po bezbramkowej pierwszej połowie. To był starcie pełne emocji i niezwykłych zagrań, które zapadną długo w pamięci kibiców obu drużyn.

Inter vs Empoli, wynik końcowy 2-0

Inter kontra Empoli, wynik spotkania 2-0

W sobotni wieczór na Stadio Giuseppe Meazza odbyło się starcie pomiędzy Interem a Empoli w ramach 30. kolejki Serie A. Mecz zakończył się zwycięstwem Interu 2-0 po bramkach, które padły zarówno przed przerwą, jak i po niej. Dla obu drużyn było to ważne spotkanie, które mogło zadecydować o ich dalszych losach w lidze.

Mecz pomiędzy Empoli - Torino 3-2

Mecz Empoli vs Torino zakończony wynikiem 3-2

Wczoraj wieczorem na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Empoli i Torino, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2, a już na przerwę Empoli schodziło prowadząc 1-0. To było starcie pełne zwrotów akcji, które dostarczyło kibicom Serie A niezapomnianych emocji.

Mecz Empoli kontra Bologna wynik meczu 0-1

Empoli kontra Bologna, wynik meczu 0-1

W najnowszym starciu włoskiej Serie A drużyny Empoli i Bologna zmierzyły się na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena w ramach 29. kolejki ligowej. Mecz, który odbył się w dniu 15 marca 2024 roku o godzinie 19:45, zakończył się minimalnym zwycięstwem Bologny 1-0, pomimo bezbramkowego remisu na przerwę. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego spotkania.

Mecz pomiędzy AC Milan kontra Empoli 1-0

Spotkanie AC Milan vs Empoli zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, na stadionie Stadio Giuseppe Meazza odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami AC Milan oraz Empoli, w ramach 28. kolejki włoskiej Serie A. Po pełnym emocji starciu, ostatecznie to gospodarze z Milanu wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył zawodnik Milanu w pierwszej połowie, ustalając tym samym wynik na przerwę. Mecz dostarczył wielu emocji kibicom obu drużyn, a zwycięstwo AC Milan cieszyło miejscowych fanów zgromadzonych na trybunach.

Empoli - Cagliari 0-1

Dnia 2024-03-03 14:00 na obiekcie Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena miało miejsce spotkanie Empoli vs Cagliari zakończone wynikiem 0-1

Wczoraj, 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00, na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena, drużyny Empoli i Cagliari zmierzyły się w meczu 27. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cagliari 1:0 po bramce strzelonej w drugiej połowie, pozostawiając kibiców obu drużyn z emocjami sięgającymi zenitu.

Mecz pomiędzy Sassuolo vs Empoli 2-3

Na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore dnia 2024-02-24 14:00 miał miejsce mecz Sassuolo - Empoli: wynik 2-3

Wczoraj, 24 lutego o godzinie 14:00, na MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Sassuolo i Empoli w ramach 26. kolejki Serie A. Spotkanie obfitowało w emocje, a ostatecznie to goście z Empoli triumfowali nad gospodarzami, zwyciężając 3-2, w meczu, który dostarczył wielu niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.

Empoli - Monza, wynik końcowy 3-0

Empoli vs Monza, wynik spotkania: 3-0

W dniu 21 stycznia 2024 roku na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Empoli i Monza. Gospodarze pewnie pokonali rywali z wynikiem 3-0, ustalając wynik już na przerwę, który wynosił 2-0. To starcie, które odbyło się dokładnie 29 dni temu, było jednym z wielu emocjonujących spotkań w ramach Serie A. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Zapraszamy do lektury relacji z tego starcia!

Mecz pomiędzy Salernitana - Empoli, wynik końcowy 1-3

Mecz Salernitana vs Empoli, wynik 1-3

W ostatnim meczu Serie A drużyna Salernitany podejmowała u siebie Empoli. Spotkanie odbyło się na Stadio Arechi w dniu 9 lutego 2024 roku o godzinie 19:45. Empoli wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 3-1. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie 1-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Empoli kontra Genoa, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-02-03 14:00 miał miejsce mecz Empoli vs Genoa: wynik 0-0

W dniu 3 lutego 2024 roku na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami Empoli i Genoa, zakończony remisem 0-0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 23. kolejki Serie A.

Mecz pomiędzy Juventus - Empoli wynik 1-1

Spotkanie Juventus kontra Empoli zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-01-27 17:00

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Empoli zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się w ramach 22. kolejki Serie A, było pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Allianz Stadium był świadkiem wyrównanej rywalizacji, która dostarczyła kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Interesujące spotkanie

Mecz pomiędzy Empoli vs Sampdoria zakończony wynikiem 0-3

W dniu 2021-09-19 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Empoli i Sampdoria.