Empoli vs Fiorentina, wynik meczu 0-0

Empoli vs Fiorentina 0-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Empoli i Fiorentina wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-08-21 16:30 na stadionie Stadio Carlo Castellani odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 2 pomiędzy Empoli a Fiorentina.

Gole strzelali:

Żółte kartki Empoli: Filippo Bandinelli 32'

Żółte kartki Fiorentina: Jonathan Ikoné 37' Youssef Maleh 39' Riccardo Sottil 73'

Czerwone kartki Empoli: Sebastiano Luperto 66'

Czerwone kartki Fiorentina:

Główny sędzia meczu - Matteo Marchetti, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Empoli stawi czoła Lecce, następne spotkania z drużynami Verona i Salernitana natomiast Fiorentina podejmie Twente. Następne mecze zagra z drużynami Napoli i Udinese.

Liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące starcia ligi Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak Filippo Bandinelli Jonathan Ikoné nieraz zagwarantowały fantastycznym fanom wiele wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć bramki czy asysty gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to potyczki nudne. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Empoli i Fiorentina jak ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Carlo Castellani.