Mecz pomiędzy Empoli i Sampdoria zakończony wynikiem 0-3 na stadionie Stadio Carlo Castellani dnia 2021-09-19 10:30

W dniu 2021-09-19 10:30 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Empoli i Sampdoria.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Empoli a Sampdoria zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: F. Caputo 31' 0-1 A. Candreva F. Caputo 52' 0-2 B. Bereszyński A. Candreva 70' 0-3 F. Quagliarella

Żółte kartki Empoli: Szymon Żurkowski 59' Sebastiano Luperto 90'

Żółte kartki Sampdoria: Kristoffer Askildsen 73' Ernesto Torregrossa 87'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był Maurizio Mariani, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Empoli stawi czoła Cagliari, następne spotkania z drużynami Bologna i AS Roma. Kolejno natomiast Sampdoria zmierzy się z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Juventus i Udinese.

Oddani kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Szymon Żurkowski Kristoffer Askildsen nieprzerwanie zapewniają kapitalnym miłośnikom wiele emocji. Zdarzają się wspaniałe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zażarte, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Serie A. Udział takich zespołów jak Empoli i Sampdoria z ligi Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadio Carlo Castellani.