Dnia 2022-11-05 14:00 odbyło się spotkanie Empoli - Sassuolo zakończone wynikiem 1-0

W dniu 2022-11-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Carlo Castellani odbył się mecz ligi Serie A kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Empoli oraz Sassuolo.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Empoli i Sassuolo zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: T. Baldanzi 64' 1-0 M. Satriano

Żółte kartki Empoli: Răzvan Marin 27' Jacopo Fazzini 54'

Żółte kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny sędzia meczu - Ermanno Feliciani, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Empoli zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Cremonese oraz Udinese. Kolejno natomiast Sassuolo z AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Sampdoria.

Wierni fani futbolu z dużym zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Răzvan Marin systematycznie gwarantują fantastycznym sympatykom wiele przeżyć. Systematycznie trafiamy na efektowne asysty czy gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to mecze statyczne. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Empoli i Sassuolo i ich udział w Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadio Carlo Castellani.