Spotkanie Monza - Empoli, wynik końcowy 2-0

W dniu 2023-08-26 16:30 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 2. Zmierzyły się Monza oraz Empoli.

Po pierwszej połowie spotkania między Monza a Empoli wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: A. Colpani 45' 1-0 S. Birindelli A. Colpani 53' 2-0 P. Ciurria

Żółte kartki Monza: Armando Izzo 8'

Żółte kartki Empoli: Tommaso Baldanzi 1' Nicolas Haas 90'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Gianluca Aureliano, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monza stawi czoła Atalanta, następne spotkania z drużynami Lecce oraz Lazio natomiast Empoli zmierzy się z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma oraz Inter.

Liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Armando Izzo Tommaso Baldanzi nieustannie gwarantują fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że spotkania nas nudzą. Często natrafiamy na niezwykłe asysty oraz gole, ostre faule gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Monza i Empoli i ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak U-Power Stadium.