Spotkanie Bologna vs Empoli, wynik końcowy 0-1

Bologna vs Empoli 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Bologna a Empoli wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-17 13:00 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 7 pomiędzy Bologna a Empoli.

Gole strzelali: F. Bandinelli 75' 0-1

Żółte kartki Bologna: Nicolás Domínguez 90' Denso Kasius 90'

Żółte kartki Empoli: Alberto Grassi 89' Liam Henderson 90' Jacopo Fazzini 90'

Czerwone kartki Bologna:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Manuel Volpi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bologna zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Sampdoria oraz Napoli a Empoli z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Monza.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Serie A. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Nicolás Domínguez Alberto Grassi nieustannie gwarantują własnym fanom emocje sięgające zenitu. Systematycznie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul, książkowe gole i asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zajadłe, nie często zdarza się, że widowiska nas nudzą. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Bologna oraz Empoli z ligi Serie A zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadio Renato Dall'Ara.