Empoli vs Napoli, wynik meczu: 0-2

Empoli vs Napoli, wynik 0-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Empoli a Napoli zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-02-25 17:00 na stadionie Stadio Carlo Castellani odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Empoli oraz Napoli.

Gole strzelali: A. Ismajli 17' 0-1 V. Osimhen 28' 0-2

Żółte kartki Empoli: Liam Henderson 25' Alberto Grassi 62'

Żółte kartki Napoli: Hirving Lozano 63'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Napoli: Mário Rui 67'

Główny sędzia meczu to Giovanni Ayroldi, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Empoli zmierzy się już z Monza, następne spotkania z drużynami Udinese oraz Atalanta a Napoli zmierzy się z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta oraz Eintracht Frankfurt.

Oddani kibice śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Złożone z zdolnych obrońców oraz napastników zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Liam Henderson Hirving Lozano systematycznie sprawiają swoim kibicom wiele wrażeń. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zażarte, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. Z tego powodu warto śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Empoli oraz Napoli i ich udział w lidze Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Carlo Castellani.