Mecz Empoli kontra Monza, wynik 3-0

Dzisiaj na Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena odbył się mecz pomiędzy drużynami Empoli i Monza w ramach 21. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Empoli, która pokonała rywali wynikiem 3-0. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu piłki nożnej: Empoli vs Monza

Stadio Carlo Castellani – Computer Gross Arena była areną spektakularnego widowiska, które miało miejsce 21 stycznia o godzinie 14:00. To tam drużyna Empoli podejmowała gości z Monza w ramach 21. kolejki Serie A.

Sędzią głównym spotkania był A. Giua, a przed meczem kibice obu drużyn wyczekiwali z niecierpliwością emocjonującego widowiska na murawie.

W 13. minucie Szymon Żurkowski, zawodnik Empoli, zaprezentował swoje umiejętności strzeleckie i zdobył pierwszego gola, dając prowadzenie swojej drużynie. Atmosfera na stadionie nabrała tempa, a kibice dopingowali swoje ulubione zespoły.

Empoli kontynuowało swoją dominację, a w 38. minucie to ponownie Szymon Żurkowski zdobył bramkę, zwiększając prowadzenie gospodarzy na 2-0. Monza próbowała odpowiedzieć, ale defensywa Empoli była niezłomna.

W drugiej połowie Szymon Żurkowski ponownie zabłysnął, zdobywając hat-tricka po bramce w 73. minucie, aby zakończyć mecz wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Był to niezapomniany występ polskiego piłkarza.

Poza bramkami, emocje dostarczały również żółte kartki. Bartosz Bereszyński otrzymał kartonik w 49. minucie, a z drużyny gości kartki zobaczyli Luca Caldirola (70'), Dany Mota (72') oraz Pablo Marí (90').

W rezultacie, Empoli zapewniło sobie pewne zwycięstwo, a kibice mogli cieszyć się z udanego występu swojej drużyny. Następne mecze dla Empoli to starcia z Juventusem, Genoą oraz Salernitaną, podczas gdy Monza zmierzy się z zespołami Sassuolo, Udinese i Verona.