Na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore dnia 2024-02-24 14:00 miał miejsce mecz Sassuolo - Empoli: wynik 2-3

Wczoraj, 24 lutego o godzinie 14:00, na MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Sassuolo i Empoli w ramach 26. kolejki Serie A. Spotkanie obfitowało w emocje, a ostatecznie to goście z Empoli triumfowali nad gospodarzami, zwyciężając 3-2, w meczu, który dostarczył wielu niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.

Relacja z przebiegu meczu

Mecz pomiędzy drużynami Sassuolo i Empoli odbył się w ramach 26. kolejki Serie A na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore. Sędzią głównym spotkania był Gianluca Aureliano z Włoch.

Goście z Empoli rozpoczęli zdecydowanie lepiej, a już w 11. minucie meczu R. Marin zdołał pokonać bramkarza Sassuolo, S. Luperto ustalając wynik na 0-1. Mimo starań gospodarzy, wynik do przerwy pozostał niezmieniony.

Po przerwie inicjatywę przejęli piłkarze Sassuolo, a w 54. minucie A. Pinamonti wyrównał stan meczu na 1-1. Jednak niebawem Empoli ponownie objęło prowadzenie, gdy M. Niang strzelił gola na 1-2 w 64. minucie.

Gospodarze nie zamierzali się poddawać i w 77. minucie G. Ferrari doprowadził do remisu 2-2 po asyście N. Bajrami. Atmosfera na stadionie była gorąca, a emocje sięgały zenitu.

W doliczonym czasie gry, na kilka minut przed końcem meczu, S. Bastoni z Empoli zdobył decydującą bramkę, ustalając wynik na 2-3 dla gości. Gospodarze nie zdołali już odpowiedzieć, a Empoli cieszyło się z cennego zwycięstwa.

Podsumowanie

Spotkanie pomiędzy Sassuolo a Empoli dostarczyło kibicom mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil. Goście zdołali pokonać gospodarzy 2-3, dzięki czemu zdobyli cenne trzy punkty. Bramki padały jak na zawołanie, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, by zapewnić swoim fanom widowisko.

Mecz obfitował w kartki, zarówno żółte, jak i czerwone, co świadczyło o zaciętości pojedynku. Ostatecznie to Empoli wyszło zwycięsko z tego starcia, a Sassuolo musi teraz skupić się na kolejnych meczach, aby odrobić straty. Następne spotkania obu drużyn zapowiadają się interesująco, a fani piłki nożnej już nie mogą doczekać się kolejnych emocji na boisku.